Go Dream Excellent matras bestaat uit een kern van pocketvering en een afdeklaag van coolgel traagschuim. De beste materialen samengevoegd tot één matras zorgt ervoor dat het matras van een topkwaliteit is waar je lekker op slaapt en uitgerust weer wakker wordt.
Kern van pocketvering: De kern van dit matras bestaat uit pocketveren die allen apart zijn verpakt in zakjes, de pockets. Een pocketvering matras biedt een uitstekende lichaamsondersteuning dat komt doordat elke veer afzonderlijk is verpakt en afzonderlijk veert en functioneert. Hierdoor heeft het matras een hoog aanpassingsvermogen aan de vorm van je lichaam en biedt het een uitstekende ondersteuning. Een pocketvering matras staat ook bekend om de uitstekende ventilatie.
Coolgel traagschuim afdeklaag: De afdeklaag bestaat uit traagschuim met coolgel parels. Deze parels zorgen ervoor dat je in een koel bed stapt die niet klam aanvoelt. Traagschuim is een materiaal dat zich volledig aanpast aan de vorm van het lichaam en je geen drukpunten voelt. Het is alsof je zweeft in je matras. Dat ligt niet alleen prettig, het is ook nog eens ergonomisch. Deze prettige ligging zorgt voor een minimale belasting van je spieren en gewrichten en is daarmee geschikt voor iedereen die last heeft van lichamelijke klachten of voor als je gewoon goed voor je spieren en gewrichten wilt zorgen.
Afritsbare en wasbare tijk: Het matras is voorzien van een tijk die je af kunt ritsen. Daardoor kun je het makkelijk in de wasmachine gooien en blijft je matras schoon en fris. Zo krijgen bacteriën, schimmels en mijten geen kans om zich te nestelen in je matras. Het matras is tevens zeer duurzaam te noemen omdat er gebruik is gemaakt van duurzame materialen. Als je het matras regelmatig omkeert, zodat de drukpunten steeds worden verlegd, zal het matras nog vele jaren lang meegaan en kun je lang genieten van een topkwaliteit matras en daarmee ook van een goede nachtrust.
Bij Go Dream Excellent matras kun je zelf kiezen welke tijk je wilt. Ga je voor een standaardtijk, of kies je liever voor een luxere Cool & Fresh tijk of voor de bamboetijk?
Alle tijken zijn dubbeldoeks en voorzien van een 3-zijdige rits. De tijken zijn wasbaar op 60 graden.