Een matras die van een zeer goede kwaliteit is, maar wel voor een betaalbare prijs. Dat willen we toch allemaal. Dit matras biedt alles wat je nodig hebt voor een goede nachtrust. Optimaal ligcomfort, een goede ondersteuning en een goede ventilatie. Op dit matras wil je wel 3000 uur per jaar doorbrengen. Het liefst nog langer.
Pocketvering kern: De kern van dit matras bestaat uit zo'n 300 tonvormige pocketveertjes per m2. Deze veren zijn allemaal apart verpakt in een zakje. Doordat ze apart verpakt zijn, is de ondersteuning aan je lichaam optimaal. De pocketveren zijn verdeeld in 7 comfortzones. Elke plaats in het matras voelt daardoor weer anders aan. De zones vormen zich op de best mogelijke manier naar het lichaam waardoor je ruggenwervel en je spieren zo min mogelijk belast worden.
Comfortschuim afdeklaag: De afdeklagen van dit Go Dream Isabella matras zijn gemaakt van comfortschuim. Comfortschuim biedt een stevig ligcomfort en heeft zeer goede ventilerende eigenschappen. Het matras is omkeerbaar en als je dat regelmatig doet, dan worden de drukpunten in het matras steeds verlegd waardoor je matras nog jaren langer mee zal gaan.
Tijk: De tijk van dit matras is eraf te halen en te wassen in de wasmachine op maximaal 60 graden. Daardoor blijft je matras schoon en fris. Tevens is dit matras anti-allergisch, anti-bacterieel en huisstofmijtwerend. Ideaal voor iedereen die last heeft van allergieën.